RSP-200-12
search
RSP-200-12
search
SKU: H11852
EAN: 3662009029252
Contest - RSP-200-12
12 V DC Mean Well power supply, 200 W, 17 A max, IP 20
- 24%
(VAT excluded)
items in stock in our European supplier's warehouse
Unfortunately, the quantity you have selected exceeds the amount available in stock.
Condition: New
Available
delivery is available for this product.
This item is currently in stock and will be shipped from our supplier's warehouse in Europe.
Product Details
Mean Well RSP-200-12 is a single output 12 VDC IP20 switching power supply with a maximum power of 200 W 17 A.