NBNC75BLP9-D
search
NBNC75BLP9-D
search
SKU: NBNC75BLP9-D
Neutrik - NBNC75BLP9-D
BNC 75 ohm Cable Connector, RearTWIST series, Pin 1,6 mm, Shield 6,47 mm
- 52.14%
(VAT excluded)
This product is sold in multiples of 100
Unfortunately, the quantity you have selected exceeds the amount available in stock.
Condition: New
Not available.
delivery is not available for this product.
Product Details
The rearTWIST HD BNC cable connector offers a true 75 ohm design and is perfectly suitable for HD applications, disassembled. The patented rearTWIST boot guarantees easy access even in high density applications and offers color coding.