32BDL3650Q/00
search
32BDL3650Q/00
32BDL3650Q/00
32BDL3650Q/00
32BDL3650Q/00
32BDL3650Q/00
32BDL3650Q/00
32BDL3650Q/00
32BDL3650Q/00
32BDL3650Q/00
search
SKU: 32BDL3650Q/00
EAN: 8712581799281
PPDS - 32BDL3650Q/00
32", FHD (1920 x 1080), 350 cd/m2, 18/7, Q-Line Display
- 41%
(VAT excluded)
Unfortunately, the quantity you have selected exceeds the amount available in stock.
Condition: New
Not available.
delivery is not available for this product.
Product Details
Connect and control your content via the cloud
FailOver. Ensure your display never goes blank
Easily schedule content from a USB or internal memory
Optional Interact for wireless screen share
Android SoC processor. Native and web apps
Catch the Wave for revolutionary results
Picture/Display
  • Diagonal screen size (metric): 80  cm
  • Diagonal screen size (inch): 31.5  inch
  • Panel resolution: 1920 x 1080p
  • Optimum resolution: 1920 x 1080 @ 60 Hz
  • Brightness: 350  cd/m²
  • Contrast ratio (typical): 4000:1
  • Dynamic contrast ratio: 500,000:1
  • Response time (typical): 8  ms
  • Aspect ratio: 16:9
  • Viewing angle (horizontal): 178  degree
  • Viewing angle (vertical): 178  degree
  • Pixel pitch:0.36375 x 0.36375 mm
  • Display colours: 16.7 Million
  • Panel technology: VA
  • Picture enhancement
    • 3/2 - 2/2 motion pull down
    • Dynamic contrast enhancement
    • Progressive scan
  • Operating system: Android 10
  • Haze: 2%
Supported Display Resolution
  • Computer formats: 1920 x 1080, 60 Hz, 1680 x 1050, 60 Hz, 1600 x 1200, 60 Hz, 1440 x 900, 60 Hz, 1280 x 1024, 60 Hz, 1280 x 800, 60 Hz, 1280 x 720, 60 Hz, 1024 x 768, 60, 70, 75 Hz
  • Video formats: 1080p, 50, 60 Hz, 1080i, 50, 60 Hz, 720p, 50,60 Hz
Connectivity
  • Video input: USB 3.0 (x1), DVI-I (x 1), USB 2.0 (x 2), HDMI 2.0 (x 2)
  • Audio input:  3.5 mm jack
  • Audio output:  3.5 mm jack
  • External control:  IR (in/out) 3.5 mm jack, RS232C (in/out) 2.5 mm jack, RJ45, Other connections, micro SD