NBNC75BTU11-D
search
NBNC75BTU11-D
search
SKU: NBNC75BTU11-D
Neutrik - BNC 75 ohm Cable Connector, RearTWIST series, Pin 1,6 mm, Shield 7,36 mm - Disassembled
Conector de cable BNC 75 ohmios, serie rearTWIST, Pin 1,6 mm, blindaje 7,36 mm - Desmontado
- 37%