AMP500.1H - Class D amplifier 1x500W 100V
search
search
SKU: H11633
EAN: 3662009027128
Audiophony PA - AMP500.1H
Amplificateur de puissance mono 500 W, 70 - 100 V, Classe D
- 20%
(TVA exclue)
items in stock in our European supplier's warehouse
Unfortunately, the quantity you have selected exceeds the amount available in stock.
Condition : Neuf
Available
delivery is available for this product.
This item is currently in stock and will be shipped from our supplier's warehouse in Europe.
Détails du produit
Amplificateur de puissance mono compact, polyvalent et fiable conçu pour les installations fixes. Avec une puissance de sortie de 500 W, il peut gérer des lignes de 70 V et 100 V, ce qui le rend adapté à une grande variété d'applications.